YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
9 modeli Türkiye yollarında görmek mümkün
9 modeli Türkiye yollarında görmek mümkün
9 modeli Türkiye yollarında görmek mümkün
21 Şubat 2008 / 11:46 Güncelleme: 00 0000 / 00:00


Amerikalı otomobil uzmanları, şehir sürücülerini memnun edecek 10 modeli seçtiler. Modellerin biri dışında 9 modeli Türkiye yollarında görmek mümkün. İşte 10 model


Artan petrol fiyatları ve şehirlerdeki trafik yoğunluğu, otomobil üreticilerini, şehir sürücülerinin ihtiyaçlarını karşılayıp onları memnun edecek modelleri üretmeye sevkediyor. Şehirlerde park etme sorunun büyük olması, kazaların, can kaybı ve yaralanmaların çok olması gibi şehir sürücülerinin korkulu rüyası olan sorunları gidermek için otomobil üreticileri modellerini geliştirmeye devam ediyor.


Amerikalı uzmanlar şehir sürücülerini memnun edecek 10 modeli seçtiler. Seçilen on modelden birisi dışında diğer modelleri Türkiye yollarında görmek mümkün. Uzmanlar, Audi A3 modelini listenin başına koydular. Audi A3 modeli sahip olduğu özellikleriyle şehir sürücülerini memnun edecek nitelikte. Küçük alanda hareket kabiliyetinin yüksekliği, gerekli bütün emniyet özelliklerine sahip olması ve çarpışmalarda sürücüyü koruyacak sistemin olması ve yakıt tasarrufu sağlaması gibi özellikleriyle Audi A3 modeli listenin başında olmayı hak ediyor.

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler