YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
9 Eylül ‘de iPhone Fiyatları Düşüyor! Sebebi ise…
9 Eylül ‘de iPhone Fiyatları Düşüyor! Sebebi ise…
10 Ağustos 2015 10:46
Evet beklenen haber geldi ve yeni iPhone olarak adlandırılan iPhone 6s ve iPhone 6s Plus 'ın 9 Eylül Çarşamba günü tanıtılacağı açıklandı. Durum böyle olunca şuanda iPhone 6 ve iPhone...

Evet beklenen haber geldi ve yeni iPhone olarak adlandırılan iPhone 6s ve iPhone 6s Plus 'ın 9 Eylül Çarşamba günü tanıtılacağı açıklandı. Durum böyle olunca şuanda iPhone 6 ve iPhone 6 Plus almak isteyenler için indirimli alma şansı doğdu. Daha önce 19 Eylül olarak sıcan tanıtım tarihinin ardından yeni BuzzFeed 'in Apple kaynaklı haberine göre tarih 9 Eylül 'e çekilmiş durumda. Merakla beklenen 2 yeni iPhone modelinin yanında yeni Apple TV  'ni de görüneceği etkinlikte Apple 'dan bir de iPod Pro müjdesi bekleniyor. Haberimin başında da belirttiğim gibi mevcut olan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus fiyatlarının 9 Eylül itibariyle düşmesini bekleniyor. Peki yeni iPhone 'ların fiyatı ne kadar olacak?

Yeni bir iPhone tanıtıldıktan sonra genelde ilk fiyatlandırma operatörler tarafından yapılır. Bu bağlamda Verizon firmasının kontratlı iPhone 6s fiyat listesinden sızdırılan bilgilere göre, iPhone 6S 16 GB 218 dolar, iPhone 6s 64 GB ise 318 dolar olarak belirlenmiş durumda. Listede bulunan eksiklikten midir bilinmez ancak Verizon 'ın listesinde 128 GB depolama alanına sahip iPhone 6s gözükmüyor. Tüm bunların yanında artık 16 GB 'lık iPhone olmayacak konuşmaları da halen sürmekte. Görünen o ki her şey 9 Eylül 'de netlik kazanacak. Peki siz iPhone 6s veya iPhone 6s Plus almayı düşünüyor musunuz? 

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler