YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
3 ayrı hizmet tek pakette
TTNet, yeni HEPNET Paketiyle üç internet teknolojisini tek pakette buluşturdu.
3 ayrı hizmet tek pakette
24 Eylül 2011 / 15:33 Güncelleme: 24 Eylül 2011 / 15:37

Üç ayrı internet hizmetini tek pakette buluşturan TTNet, TTNet ADSL, TTNet Mobil 3G ve TTNEet WiFi'ı, 29 TL'den başlayan fiyatlarla sunacak. 3G Modem de paketin içinde verilecek.

TTNET, HEPNET Paketiyle üç internet teknolojisi olan ADSL, 3G Mobil İnternet ve WiFi hizmetini tek fatura ile ödeme imkanı sunan, Türkiye’deki ilk ve tek operatör oldu. TTNET HEPNET paketi, evde ve dışarıda internete özgürce girmek isteyenlere ilk 3 ay, ayda sadece 29 TL'den başlayan fiyatlarla sunuluyor. HEPNET paketi dahilindeki mobil iletişim hizmeti ise Avea tarafından sağlanıyor.

HEPNET Paketi kapsamında kampanyaya dahil ADSL tarifelerinden biri ile beraber tercihe göre 4 GB veya 6 GB kotalı TTNET Mobil 3G HEPNET tarifesi ve sınırsız WiFi dakikası sunuluyor.

Abone ihtiyaçlarına bağlı olarak NET4, NET6 ve NETLİMİTSİZ tarifelerinden herhangi biri seçebiliyor. Tüm tarifelerde sınırsız WiFi dakikası hediye ediliyor. Aboneler paket dahilinde 3G mobil modeme de sahip olarak ayrıca bedel ödemek zorunda kalmıyorlar.

Bu paketlerde en düşük fiyatlar ilk 3 ay için 29 TL, sonraki aylar için 39 TL. İlk 3 ay için 29 TL verenler 4 GB kotalı ADSL 4 GB kotalı 3G ve Sınırsız WiFi alarak doyasıya internet kullanabiliyor.

Kablosuz modem almak isteyenler 24 aylık taksit seçeneğini tercih ederek ayda sadece 2 TL'ye kablosuz modem, ayda sadece 1 TL'ye kablolu modem sahibi olabiliyor. 12 aylık taksit seçeneğini tercih eden müşterilerin faturalarına ise kablosuz modem için ayda 4 TL, kablolu modem için 2 TL yansıtılıyor.

AA

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler