YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
2’si 1 arada dizüstü bilgisayar ASUS Transformer T300 Chi
2’si 1 arada dizüstü bilgisayar ASUS Transformer T300 Chi
19 Ağustos 2015 08:43
ASUS’un tablet ya da dizüstüne dönüştürülebilen bilgisayar serisi Transformer Book Chi Transformer Book Chi serisi, kullanıcıların istediği anda, istediği yerde, istenilen her türlü işi yapabilmesine imkan veren özellikleri ile dikkat çekiyor.

Fansız olarak tasarlanan Transformer Book Chi Intel Core M işlemciler ile geliyor.

Transformer Book Chi, inceliğinin yanında, tamamen alüminyum yekpare tasarıma sahip. Baklava desenli yivleri kenarları, şık ve metalik gövdeye parlaklık katıyor. Mekanizmada güçlü manyetik malzemesi olan neodim kullanılıyor. Mekanizma sayesinde tablet her seferinde güvenli ve zahmetsiz bir şekilde takılıp çıkarılabiliyor. Yüksek ergonomiye sahip klavye, 20 metreye kadar kapsama alanına sahip Bluetooth üzerinden gövdeye bağlanıyor.

Transformer Book Chi serisi bilgisayarların ASUS TruVivid teknolojisi ile güçlendirilmiş IPS ekranı, geniş görüntüleme açılarının yanı sıra netlik ve parlaklık sağlıyor. WQHD (2560 x 1440) seviyesine kadar çıkabilen 235ppi piksel yoğunluğu sayesinde
gerçekçi renk üretimi sağlıyor. Ürünle gelen Active Stylus Pen kullanıcıların ekrana çizim yapmalarını ve yazı yazmalarını sağlıyor. Kalem hissine yakın bir deneyim sunan aksesuar tek dolumda iki ay çalışabilen pile sahip.

Chi TriCover manyetik mühürlü bir kılıf olarak koruma sağlıyor. Dahili çok konumlu standı sayesinde, Chi’yi yazma ve görüntülemeye en uygun açıda tutmak mümkün oluyor. Kılıfın üzerinde kullanışlı bir kalem tutucu da yer alıyor.

 

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler