YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
2010'un en çok satılan otomobili
2010'un en çok satılan otomobili
11 Ocak 2011 09:31
Otomotiv Distribütörleri Derneği tarafından düzenlenen ''ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 2010 gladyatörleri'' törenle sahiplerini buldu.

Otomotiv Distribütörleri Derneği, başarılı şirketleri, ürünleri ve projeleri ödüllendirmek amacıyla ilk kez düzenlediği ''ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 2010 gladyatörleri'' düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Satış Ödülleri kategorisinde ise ''En Çok Satılan Otomobil Markası'' Renault, ''En Çok Satılan Otomobil Modeli'' Renault Symbol, ''En Hızlı Büyüyen Hafif Ticari Araç Markası'' Citroen, ''En Çok Satılan Hafif Ticari Araç Markası'' Fiat, ''En Hızlı Büyüyen Otomobil Markası'' Alfa Romeo, ''En Çok Satılan Otomobil ve Hafif Ticari Araç Markası'' Ford, ''En Çok Satılan Hafif Ticari Araç Modeli'' Ford Connect, ödül almaya hak kazandı.

ODD Satış ve İletişim Ödüllerinde en başarılı marka ve modeller, yıllık satış miktarlarının yanı sıra ODD'nin oluşturduğu internet sitesi www.oddgladyator.com üzerinden düzenlenen halk oylaması ile belirleniyor.

Firmalar, ödüllere paralel olarak hazırlanan ve ODD tarafından onaylanan logo/amblemlerin kullanım hakkını bir yıllığına alacak. Böylece firmalar, bu amblemleri yıl boyunca kampanyalarında kullanabilecek hem de kamuoyunda yaşanan algı karmaşası ortadan kaldıracak.

AA

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler