YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
KÜRESEL DÜZENİ MÜSLÜMANLAR KURUYOR
KÜRESEL DÜZENİ MÜSLÜMANLAR KURUYOR
29 Kasım 2016 17:31
Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Alper Tan 'emperyalizmin kurduğu dünya düzeni yıkılıyor. Yeni düzeni müslümanların kuracak' dedi. İşte Tan'ın o analizi:

Küresel sömürü düzeni yıkılıyor. Dünya değişiyor. İçinden geçtiğimiz sürecin telaşı ve koşturması içinde pek farkında olamasak da yeni bir küresel sistem inşa ediliyor. Bir bakın şu yaşananlara.. Şu günlerde, gördüğümüz gerçekler bizi hiç şaşırtmıyor mu?

CHP, kurulduğu günden bu yana hep sözde “solculuk” yapıp, tüm sol akımları desteklemiştir. Hatta ve hatta bu uğurda 1980 öncesi en az beş altı bin, yetişmiş, okumuş Anadolu gencinin telef olmasına, en az elli bine yakın üniversite bitirmiş kültürlü gencin hapishanelerde çürümesine ve sistemin dışına itilmesine sebep olmuştur..

Neydi CHP’nin ve tüm “sol” örgütlerin derdi? “ABD emperyalizmine karşı durmak, NATO’yu bu ülkeden kovmak” değil miydi? Fakat bizler, son on yılda bunun böyle olmadığını, CHP’yi kimlerin ne amaçla kurup, hangi amaçla yönettiğini çok açık anladık ve gördük. Ancak, bugünlerde Anadolu’nun en ücra köşesindeki insanlarımız da bunu anlasın-görsün istiyoruz..

Bakmayın siz CHP’nin, Fidel Castro’nun cenazesine saygısına, şahsiyetine hürmetine falan.. Gerçek biraz farklı olsa da, Castro’nun zahiri hayatına bakıldığında ömrü emperyalizme ve emperyalizmin, kapitalizmin başı ABD’ye kafa tutmak ve mücadele etmekle geçmiştir. Peki bir de CHP’ye bakın. CHP’nin, emperyalist Amerikan siyasetinin Türkiye’deki Truva atı olduğunu görürsünüz. Ülkedeki kritik aşamalarda soluğu ABD elçiliğinde aldıklarına şahit olursunuz. ABD ile paralel bir söylem izlediklerini ve papağan gibi ABD’nin öğrettiği replikleri tekrarladıklarını izlersiniz.

CHP merkez yönetimi, düpedüz Castro düşmanı emperyalist, kapitalist güçlerin figüranlarıdır.. Bir taraftan “biz solcuyuz,” “halkçıyız,” “Castro’nun yoldaşıyız” derler, diğer taraftan ABD, NATO ve AB ile iş pişirirler, ortak hareket ederler.. Dünyada ne kadar kapitalist, sömürgeci iş çevreleri varsa onlara hizmet ederler.. AB ve NATO uğruna, yıllardır sözde mücadelesini ettikleri sol dünyaya, doğu bloğuna, Şanghay Birliği’ne bir anda düşman kesildiler..

Gelelim Marksist-Leninist PKK ve HDP’ye ve diğer “sol” örgütlere.. “Marksist,” “Leninist” olduklarını söylüyorlar. Ezilenlerden, işçiden köylüden, emekçiden söz ediyorlar.. Ezilenlerin, işçinin, köylünün, emekçinin masumların çocuklarını öldürüyorlar. Öldürürken silahları nereden alıyorlar? Batılı emperyalist-kapitalist devletlerden.. Kimin politikasına alet oluyorlar? Batılı emperyalistlerin politikasına.. Başları sıkıştığında soluğu nerede alıyorlar? Sömürgeci Batı ülkelerinde. Bu sözde sol örgütlerin liderlerini kimin saraylarında ağırlanıyorlar? Masumların iliklerini sömüren ABD, Almanya, Fransa, İngiltere, Belçika gibi kapitalist devletlerin saraylarında. Bu mudur solculuk? Eğer solculuk buysa sağcılık veya mücadele ettiğinizi iddia ettiğiniz faşizm nedir? Başınızı yesin böyle solculuk.

Gelelim “sol medya”nın hazin durumuna.. Bizdeki sol medyanın durumu da CHP, HDP, PKK, DHKP-C’nin durumundan farksız. FETÖ ile aynı. Önce memleketin kontrolünü yeniden ele almak için bu sözde sol gruplar ve partiler, örgütler, sözde dini cemaat görünümlü FETÖ ile yıllar süren kayıkçı kavgası yaptılar. Birinin kalktığı koltuğa diğeri oturdu. “Cambaza bak” yaptılar. Şimdi hep birlikte aynı düdüğü çalıyorlar.

Ama artık bunlar çok önemli değil. Dünya dengeleri değişiyor. Küresel düzen yeniden şekilleniyor.  Bu değişim dönüşüm çok kanlı, çok acımasız ve çok çetin geçiyor.. Tüm dünya yerinden oynayacak, her şey harman olacak, ak-kara, iyi-kötü birbirine karışacak. Ama sonunda büyük bir arınmayla toplumlar, devletler ve dünya yeniden kurulacak.. İşte bu yeni dünya düzeni, belki bir asır insanlığa hizmet edecek..

Belki çok acılar, sancılar çekeceğiz. Ama bunu biz istemedik, bizim tercihimiz değil. Düşmanlarımızın tercihi. Bunu onlar istediler. Biz Doğu'dan, Ortadoğu’dan kalkıp ABD ve AB’nin topraklarını işgal etmedik. Onların etrafını çevirmedik. Kan ve gözyaşlarına biz sebep olmadık. Onlar taa okyanuslar, kıtalar ötesinden tüm silah ve güçleriyle yüz yıl sonra tekrar gelip kan, gözyaşı ve her türlü kıyıma ve yıkıma sebep oldular..

Artık bize düşen bu düşmanlıklara hakkıyla cevap vermektir.. Emperyalist Haçlı zihniyetine karşılık bugün tüm coğrafya her türlü etnik kimlikten uzak olarak buna hazırdır.. Hem de tarihte hiç olmadığı kadar hazır..

"Müslüman aynı delikten bir kez ısırılır." Evet; emperyalizmin kurduğu dünya düzeni yıkılıyor. Ama göreceksiniz; yeni dünya düzenini başkaları değil, sömürgeciler ve onların uşakları değil, biz kuracağız. Müslümanlar kuracak. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın!                       

PKK/HDP, sözde Marksist-Leninist davaları uğruna kırk bin Kürt gencinin telef olmasına sebep oldu.. Oysa bugün, ABD, AB ve NATO’nun kucağında sözüm ona Kürtçülüğe soyunmuş gözüküyorlar..

Demek ki neymiş! Yüz yıldır bize sağ gösterilenler sol, sol gösterenler ise sağ vurmuşlar. Her bir parti veya ideolojik örgütler, toplumda göründüğü gibi değillermiş. Hatta daha da ileri gidelim. Ülkemizde var olan parti ve örgütler, ABD ve NATO adına hareket eden birer hizmet teşkilatlarıymış..

Artık bu sahte dünya düzenini yıkıp, inşaallah halklarına, haklarına, din ve inançlarına, tüm insanlığa hizmet edecek gerçekçi partilere, teşkilatlara kavuşuruz..

Çalışmalarımız ve gayretlerimiz bu yönde olmalı. Gayret bizden Tevfik Allah’tandır..

Alper TAN

29.11.2016

AŞAĞIDAKİ YAZILAR DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU NATO'YLA NE İŞİMİZ KALDI?

BATI BATIYOR, ÇÖZÜM KENDİMİZDE

BATI'NIN SÖMÜRGE DÜZENİ YIKILIYOR

BATI NİÇİN PANİKTE?

BATI BU SAVAŞI KAYBEDECEK. ÇÜNKÜ...

TRUMP DÖNEMİNDE NELER OLACAK?​

HAÇLILAR NEDEN DAİŞ’İ BİTİRMEK İSTEMEZ?​

İŞTE GİZLİ BELGE, ABD EN TEHLİKELİ TERÖR ÖRGÜTÜ

TÜRKİYE NATO’DAN DERHAL ÇIKMALI

DOSTA BAK, MÜTTEFİKE BAK!

MÜSLÜMANLAR DÜNYAYA MEYDAN OKUYOR..

BAŞLAYAN 3. DÜNYA SAVAŞI BATI'YI KAVURABİLİR!​

İSLAM ORDUSU HAÇLI-SİYONİST ORDUSUNA KARŞI!​

ANALİZ Kategorisindeki Diğer Haberler
KRİZDEN FIRSAT ÇIKARMA VAKTİ 04.10.2017Doğu - Batı savaşında zihinlerin işgali 21.09.2017BÜYÜK HESAPLAŞMAYA DOĞRU.. 18.09.2017BATI DÜNYASI NEREYE YUVARLANIYOR? 04.08.2017"MÜBAREK BELDELERİMİZİ KORUMAK İMAN MESELESİDİR" 25.07.2017YÜCELTİLEN EVRENSEL HUKUK NEDİR? 14.07.2017Alper Tan: Olaylar, tehditler ve biz 06.07.2017OLAYLAR, TEHDİTLER VE BİZ 05.07.2017ASLINDA NELER OLUYOR? 28.06.2017“BİZİM MEDYA” KİMİN VELİAHTI? 22.06.2017YÜRÜYEN CHP BOĞAZ’I NASIL GEÇMELİ? 20.06.2017KATAR’I SEVMEK İÇİN ARAB’A SÖVMEK Mİ LAZIM? 13.06.2017BÜYÜK PATLAMAYA AZ KALDI 30.05.2017ABD VE TERÖR MÜHENDİSLİĞİ 24.05.2017ABD’DE NE OLDU, NE OLACAK? 18.05.2017TÜRKİYE-BATI İLİŞKİLERİNDE YENİ DÖNEM! 12.05.2017DAVA VE SIRAT-I MÜSTAKİM 08.05.2017ARTIK SAVUNMA YOK TAARRUZ VAR! 19.04.2017BİR DEVRİMİN ARDINDAN.. 17.04.2017Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin İç-Dış Boyutları ve Arka Planı 11.04.2017
 // Huseyin Zengin 05376774487
Alper bey yazılarınız Facebook ta paylSilamiyor.Paylaş butonuna basıyorum bütün çalışmıyor Lütfen iilgilenrmisiniz...
02 Aralık 2016 14:01
Yine mesajlar başladı 2
 // Nezir
Daha önce verilen mesajlardan asansör sanki uçağı temsil ediyor.Bura dada sanki uçakta esir alma mahsur bırakma mesajımı var.Şevki Yılmaz hocamız Tv.den bu konuda Sn.C.Bşk.nımızı uyardı.Yine bir üst geçidin merdivenlerine ait metal korkuluklar 6-7 kişilik bir ekip tarafından aniden sökülüp kaçırılıyor,bu korkulukların değeri paylaştırılsa adam başı 3 lira etmez, o halde mesaj,yukarılardan birilerinin çevresini boşaltma mesajımı sorusunu akla getiriyor.Ak Partide istifalar olursa şaşırmam....
01 Aralık 2016 Perşembe 16:09
Yine mesajlar başladı 1
 // Nezir
Yine bir çok mesajlar verdi üstakıl.Mesaj malzemeleri genel olarak damperli kamyon,üst geçit,otobüsler ve asansördür.Son olarak sarhoş bir kadın damperli bir kamyonla elektirik direklerini devirdi,gerekçesi köprü geçiş ücretlerinin pahalı olması gibi saçma bir bahane. Fakirse hasarı nasıl ödeyecek. Mesaj bir ihanet öncesi elektirik kesilmesimi. Yine son mesajlardan, özürlülere ait üst geçit asansöründe mahsur kalan birisi 4 saat sonra kurtalıyor, ve sağlam bir biçimde yürüyerek gidiyor...
01 Aralık 2016 Perşembe 16:09