YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
DONALD TRUMP’A TEŞEKKÜR MEKTUBU
DONALD TRUMP’A TEŞEKKÜR MEKTUBU
31 Ocak 2017 17:02
Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Alper Tan bugünkü analizinde katil ABD’nin 45. Başkanı Donald Trump'a yazdığı mektuba yer verdi. İşte Tan'ın Trump'a mektubu...

Sevgili Donald;

Katil ABD’nin 45. Başkanı seçildiğin için tebrik ediyorum. ABD’nin derin yapılarının Hillary’yi tercih etmesine rağmen “züccaciye dükkanına giren fil gibi” Beyaz Saray’a girdin. Adının “beyaz” olmasına takılma. O sarayın masumların kanıyla boyanmış olduğunu benden daha iyi sen bilirsin.

Açıkça bilmeni isterdim ki sen, ABD eyaletlerinde seçim kampanyası yürütürken her ne kadar oy kullanma hakkım olmasa bile ben de, TV programlarımda açıkça seni destekledim. Benim desteklediğim adayın ABD başkanı olmasına sevindim. Bu sevincimi seninle paylaşmak istedim.

Sevgili Donald, ben ve benim gibi düşünen Müslümanlar, açık açık “İslam’ın en büyük düşmanı ABD’dir” diyoruz. “ABD, dünyanın en azılı sömürge imparatorluğudur” diyoruz. “ABD, Kızılderililerin, zencilerin, masumların katilidir” diyoruz. Bunlara dair sayısız örnekler gösteriyoruz. Ancak Müslümanlar bu anlattıklarımıza inanmadılar. İnanmak istemediler. Ya da inanmak işlerine gelmiyordu..

Meksika sınırına duvar öreceğini söylediğinde ne yalan söyleyeyim çok sevindim. Adamlarınızın 100 yıl önce masa başında suni olarak çizdikleri Suriye hattına, desteklediğiniz BAAS ve PKK-PYD tehdidine karşı duvar örmek zorunda kalmamızdan sonra sizin de Meksika sınırına aynısını yapmak zorunda kalmanız bir nebze de olsa içimizi soğuttu. Ama takdir etmek gerekir ki biz, Suriye sınırına ördüğümüz duvarın parasını cepten öderken senin bu faturayı Meksika’ya göndereceğini söylemen şimdilik lafta da kalsa senin gibi sömürge zihniyeti taşıyan biri için parlak bir buluştu. Bizim siyasetçilerimiz böyle şeyleri düşünemezler.

Sevgili Donald, bizim barbar diktatörlerden oluşan hükümetlerimiz 4 milyona yakın sığınmacıya ülkenin kapılarını açarak büyük bir insanlık suçu işlediler. Ülkenin kapılarını onlara açmakla kalmadılar. Onların iş kurmalarını sağladılar. Onlara konteyner kentler yaptılar. Ücretsiz sağlık ve eğitim hizmeti veriyorlar. Bu sığınmacılar için 30 milyar dolar para harcadılar. Bu bizim despot, diktatör liderimiz, BM toplantılarına çıkıp utanmadan “Dünya 5‘ten büyüktür” diyor. Bu nasıl olur efendim.. Bu bir savaş suçudur. Bu liderlerimizi, siz, adil, demokrat, insan hakları savunucusu büyük devlet adamına şikayet ediyorum. Bunlar savaş suçları mahkemesinde yargılanmalılar.. Böyle bir şeye müsaade edilemez efendim. Olacak şey değil yani. Söyleyin bizimkilere 4 milyon sığınmacıyı biz de kovalım. Eğer hükümet kovmuyorsa kovma sözü veren CHP’yi işbaşına getirelim.

Sevgili Donald, sarı saçlarına, mavi gözlerine ayrıca hayranım. Bu saçlar ve bu gözler biz Türk halkına çok derin çağrışımlar yaptırtıyor. Bunu özellikle belirtmek isterim. Ayrıca efendim sen çok daha büyük adamsın. İnternetten baktım. Bugüne bugün 1.90 boyun var. Kantara çıkınca 112 kilo çekiyormuş. Geniş bir işkembeye sahipsin. Beyaz Saray’da daha da semireceksin. Hiç şüphen olmasın.. Neyse bu detaylar, Melania’yı daha fazla ilgilendiriyor. Ben sadece senin büyüklüğünü vurgulamak için şey ettim.  

Sevgili Donald, en çok da hangi icraatlarını tuttum biliyor musun? Şu 7 İslam ülkesinin tüm vatandaşlarının ABD’ye girişini yasaklamanı.. Yetmez ama EVET. Haklısın. Bence tez zamanda 1.8 milyar Müslümanın alayının “terörist” olduğunu ilan etmeni ve ABD’ye girişlerinin yasaklanmasını senden şiddetle bekliyorum.

Ama bu yasağı ilan etmeden önce lütfen Pentagon’a, CIA’e ve FBI’ya sormayı unutma.. Bu kurumlar sana bir liste verecekler. O listeyi ayrı tut. Bu listedekiler, ABD adına casusluk yapan ve kimliğinde “Müslüman” yazanlardan oluşuyor. Listedekileri tek tek inceleme fırsatın yok. Çok meşgulsün. Sadece ülke ülke toplam sayılara bak. Senin yönettiğin ülke namına casusluk ve işbirliği yapan bu kadar adam olmasına şaşıracaksın. Bunları “yasaklıların” dışında bırak. Ayıp olur yoksa.. Size o kadar hizmet ettiler. Ama azami dikkat et. O liste bizim elimize geçmesin..

Neyse..

Sevgili Donald, ABD kapılarını Müslümanlara kapatmak yetmez. Tamam. Dışarıdan gireceklere kapıyı kapattın da içerideki onmilyonlarca Müslüman ne olacak! Bunu hiç düşündün mü?

Bence ABD’de yaşayan Müslümanların isimlerini değiştirmekle başla. Önce ezanı İngilizceye çevir. Herkes, Tanrının mesajını anlasın canım.. Arapça okunması şart mı günümüzde. Sonra camileri ahıra çevirirsin. Olmadı meyhane yaparsın.. Ama büyük olanları müze yap.. “Restorasyon” falan de. Sonra arkası gelir. Neyse canım; vaktini fazla almayayım. Bu işi bizim “Büyüklerimiz” nasıl yapmış; bunun kitapları var. Ben sana kargoyla yollarım. Ama bak, kargo parasını valla ben vermem. Sen ödersin. Hani sen duvarın faturasını Meksika’ya gönderiyorsun ya iliksiz..

Valla sevgili Donald, bu güzel icraatlarınla benim işlerimi o kadar kolaylaştırdın ki bunu anlatamam. Düşman dediğin böyle olmalı. Kahpece gizlenmemeli; senin gibi “Ben açık düşmanım” demeli. Senden öncekiler yüzümüze gülüp “ortak” “dost” “müttefik” gibi yaldızlı boyalı kelimelerle bizi tavladılar. Sense harbi düşmansın be Donald..

İyi ki seni desteklemişim. Sevgili Vlademir’e demiştim; “Donald’a hafif destek at” diye.. O da sağ olsun bizi mahcup etmedi. Gereğini yapıverdi. Bak Vlademir’in hakkını teslim et.

Neyse fazla uzattım. Meşgul etmeyeyim. Senin işin çok. Duvar muvar. Ayrıca imzalaman gereken başka kararnameler var..

Hadi yine yazarım. Kendine iyi bak. Cevap yazma. Öptüm..

Alper TAN

31.01.2017

AŞAĞIDAKİ YAZILAR DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR

ABD GİZLİ BELGESİ VE REİNA SALDIRISI!

ABD, NATO, TERÖR VE CUMA HUTBESİ!

BATI SAVAŞI KAYBETTİ. İSTESE DE İÇ SAVAŞ ÇIKARTAMAZ!

SURİYE’DE KİMLERLE SAVAŞIYORUZ?

KÜRESEL DÜZENİ MÜSLÜMANLAR KURUYOR

BU NATO'YLA NE İŞİMİZ KALDI?

BATI'NIN SÖMÜRGE DÜZENİ YIKILIYOR

BATI NİÇİN PANİKTE?

BATI BU SAVAŞI KAYBEDECEK. ÇÜNKÜ...

İŞTE GİZLİ BELGE, ABD EN TEHLİKELİ TERÖR ÖRGÜTÜ

ANALİZ Kategorisindeki Diğer Haberler
KRİZDEN FIRSAT ÇIKARMA VAKTİ 04.10.2017Doğu - Batı savaşında zihinlerin işgali 21.09.2017BÜYÜK HESAPLAŞMAYA DOĞRU.. 18.09.2017BATI DÜNYASI NEREYE YUVARLANIYOR? 04.08.2017"MÜBAREK BELDELERİMİZİ KORUMAK İMAN MESELESİDİR" 25.07.2017YÜCELTİLEN EVRENSEL HUKUK NEDİR? 14.07.2017Alper Tan: Olaylar, tehditler ve biz 06.07.2017OLAYLAR, TEHDİTLER VE BİZ 05.07.2017ASLINDA NELER OLUYOR? 28.06.2017“BİZİM MEDYA” KİMİN VELİAHTI? 22.06.2017YÜRÜYEN CHP BOĞAZ’I NASIL GEÇMELİ? 20.06.2017KATAR’I SEVMEK İÇİN ARAB’A SÖVMEK Mİ LAZIM? 13.06.2017BÜYÜK PATLAMAYA AZ KALDI 30.05.2017ABD VE TERÖR MÜHENDİSLİĞİ 24.05.2017ABD’DE NE OLDU, NE OLACAK? 18.05.2017TÜRKİYE-BATI İLİŞKİLERİNDE YENİ DÖNEM! 12.05.2017DAVA VE SIRAT-I MÜSTAKİM 08.05.2017ARTIK SAVUNMA YOK TAARRUZ VAR! 19.04.2017BİR DEVRİMİN ARDINDAN.. 17.04.2017Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin İç-Dış Boyutları ve Arka Planı 11.04.2017
 // Hayal
ALLAH BELANI VERSİN SENİN KUDÜSE YAPTIĞIN ZÜLMÜM KAT VE KAT FAZLASINI RABBİM BAŞINA GETİRSİN...
15 Aralık 2017 09:50
 // musa
Agzına saglik abi...
03 Nisan 2017 11:58
 // Yavuz
inşAllah TÜRKİYE natodan çıkar natoya yapıla onca maddi yükü İslam ordusunayapar tüiye natodan çıkdımı zten haçlı ordusu ne zaman bize fadası 0ldu nato abd ve ab bular haçlı külübü müslümanın müslümandan başkacdostu olamaz inşAllah yakında...
13 Şubat 2017 07:02