YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
BU TERÖR DEĞİL SAVAŞ AMA KİMİNLE!
BU TERÖR DEĞİL SAVAŞ AMA KİMİNLE!
26 Ağustos 2016 17:29
Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Alper Tan, terör örgütlerinin ortak hedefi olan Türkiye'nin bulunduğu durumu anlatan bir analiz kaleme aldı.

PKK, FETÖ, DHKP-C, YPG, PYD, IŞİD ve diğerleri. Her gün konuştuğumuz terör örgütleri. Biri bırakıyor diğeri başlıyor. Bazen hepsi aynı anda saldırıyor. Siyasetçiler, gazeteler, radyolar, televizyonlar hep bunları konuşuyor..

İsimler, gölgeler, resimler, amblemler yani kuklalar bizi yanıltmasın. Daha önce de defalarca tekrarladık. Bu sadece bir terör değil. Bu tam manasıyla bir savaş. Küresel bir savaş. Etnik, ideolojik, politik kavramlarla mantıklı şekilde izah edemeyeceğimiz bir savaş. Biz, adı geçen terör örgütleriyle değil o örgütleri bize karşı kullanan Haçlı-Siyonist ittifakındaki devletlerle savaşıyoruz.

Cesurca, erkekçe, mertçe karşımıza çıkamadıkları için terör örgütlerini kullanarak korkakça, kalleşçe, alçakça yöntemler kullanarak savaşıyorlar. Maske ve kukla kullanıyorlar.

FETÖ'nün, PKK'nın, DHKP-C'nin, YPG'nin başı Vatikan'dır, ABD'dir, İsrail'dir. Yılanın başı buralarda aranmalıdır. İngiltere, Fransa, Almanya gibi ülkeler de işin içindeler.

Müslümanlarla oyun oynadıklarını düşünüyorlar. Çünkü bu numaralarla Müslümanları bir asır uyutmayı başardılar. Yine aynı yöntemleri uyguluyorlar.

Adı geçen örgütlerin hiçbir anlamı yok. Terör örgütlerinin arkasındaki devletler "dur" dediklerinde terör bir saatte durur. Terörü durdurmaları için onlara teslim olmamızı, devletimizi onlara teslim etmemizi, ruhumuzu satmamızı istiyorlar. Biz teslim olmayı değil savaşmayı seçtik. Bu bir savaştır. Artık savaş şartları geçerlidir. Kim kazanacak, kim kaybedecek; bunu Allah takdir edecek.. Bizim görevimiz zafer kazanmak değil, Hak'kın mücadelesini vermektir.

Tek tek geliyorlar, toplu halde saldırıyorlar. Biz de tek tek ve hep birlikte mücadele etmeliyiz.

PKK, FETÖ, YPG, DHKP-C yetmedi. Şimdi kurdukları İslam karşıtı tüm terör gruplarını tek çatı altında toplayıp öyle saldırıyorlar. Çatı terör şebekesinin yeni adı "HBDH." Yani "Halkların Birleşik Devrim Hareketi."

Aralık 2015'te, PKK başı Cemil Bayık, "Türkiye'nin içinden ve dışından gelen çeşitli terör örgütleriyle birlikte ileri bir zamanda koalisyon oluşturacaklarını" söylemişti. PKK elebaşılarından Duran Kalkan tarafından bu terör koalisyonun, 12 Mart 2016 tarihinde "kurulduğu" ilan edildi.

Terör koalisyonunun kurucuları arasında şu gruplar vardı. Devrimci Karargâh, Devrimci Komünarlar Partisi, Maoist Komünist Partisi, Marksist Leninist Komünist Parti, Marksist Leninist Silahlı Propaganda Birlikleri, PKK, Türkiye İhtilalci Komünistler Birliği, Türkiye Komünist Emek Partisi/ Leninist, Avrupa'dan Proleter Devrimciler Koordinasyonu ve Diriliş Hareketi isimli terör örgütleri..

12 Mart'ta kurulduğu açıklanan bu terör koalisyonu, bu tarihten önce PKK'nın elebaşılarından Duran Kalkan'ın öncülüğünde 23 Şubatta Lazkiye'de yani Suriye'de toplandı. Bu toplantıda Türkiye'ye karşı farklı isimler altında yanıltıcı eylemler yapma kararları da alındı. Alınan kararlar arasında "farklı örgüt" isimleriyle HDP bürolarına saldırılar yapmak da var.

Bu terör eylemleri ile darbenin ve Türkiye'ye uluslararası müdahalenin zeminini ve gerekçelerini hazırlamak istediler. Bu koalisyonun kurulacağının açıklandığı Aralık ayı 40 İslam ülkesi tarafından kurulan İslam Ordusu'nun ilan edildiği aydır. HBDH'nin ilan edildiği tarih ise İslam Ordusu'nun, dünyanın en büyük savaş provasının tamamlandığı tarihe denk geliyor. 15 Temmuz darbe planları da o tarihlerde olgunlaştırılmaya başlanmıştı. Yani "İslam Ordusu"na karşı "taşeron bir Haçlı Ordusu" kuruldu.

Emniyet ve istihbarat birimlerinin uyarıları, Haçlı-Siyonist ittifakının terör makinesi HBDH'yi devreye soktuğunu gösteriyor. Diyarbakır, Van, Elazığ, Bingöl, Hakkari, Gaziantep, Artvin, Cizre ve diğer olayları bu kapsamda düşünmek gerekir.

Türkiye ise Osmanlı Sultanı Yavuz Sultan Selim'in Suriye'yi fethettiği Mercidabık zaferinin 500. yıldönümünde Cerablus'a girerek bu küresel saldırıya karşılık vermektedir. ABD, Rusya, İngiltere, Fransa, Almanya, Suriye'ye müdahale etme hakkını kendinde görüyor. Suriye Türkiye'nin o kadar uzağında değil. Suriye bizim iç meselemizdir. Etrafımızdaki Haçlı kuşatmasını yarmadan, maşaları kırmadan iç güvenliğimizi sağlayamayız.

Millet olarak küresel bir savaşın merkezinde olduğumuzun farkında olalım. Savaştayız. Savaş şartları yürürlüktedir. Bir süre böyle yaşamaya, saldırılara karşı mücadele etmeye hazır olalım.

Korkmadan, yılmadan. Çekinmeden..

"Size savaş açanlarla Allah yolunda çarpışın. Fakat haksız saldırıda bulunmayın. Çünkü Allah, haksız saldırıda bulunanları sevmez." (Bakara 190)

"O halde kim size saldırdıysa, siz de ona yaptığı saldırının aynıyla saldırın da ileri gitmeye Allah'tan korkun ve bilin ki Allah, takva sahipleriyle beraberdir." (Bakara 194)

"Ey iman edenler! Sabredin, düşmanlarınıza karşı sebat gösterin, nöbet bekleşin, Allah'dan gereğince korkun ki, kurtuluşa eresiniz."(Ali İmran 200)

"Ey iman edenler! Düşmana karşı her türlü savunma tedbirinizi alınız. Onlara karşı ya küçük birlikler halinde hareket ediniz veya topyekün seferber olunuz."(Nisa 71)

Alper TAN

26.08.2016

AŞAĞIDAKİ YAZILAR DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR

KÜRESEL SAVAŞ VE HAÇLILARIN TRUVA ATI FETÖ!

FETÖ-NATO DARBESİNİN KANITLARI

GÜN BİRLİK GÜNÜDÜR. ZAFER İNANANLARINDIR

15 TEMMUZ DARBE TERÖRÜNDEN ÇIKAN DERSLER!​

TÜRKİYE NATO’DAN DERHAL ÇIKMALI

“NORMALLEŞME” SADECE BİZE Mİ LAZIM?

TÜRKİYE'NİN DIŞ POLİTİKASI DEĞİŞMEMELİ

DOSTA BAK, MÜTTEFİKE BAK!

MÜSLÜMANLAR DÜNYAYA MEYDAN OKUYOR..

İSLAM BİRLİĞİ KURULUYOR, KAFASI BOZUKLAR ÜZÜLÜYOR

BAŞLAYAN 3. DÜNYA SAVAŞI BATI'YI KAVURABİLİR!​

İSLAM ORDUSU HAÇLI-SİYONİST ORDUSUNA KARŞI!​

İSLAM ÜLKELERİ, 'ORTAK ORDU' VE 'ORTAK İSTİHBARAT' KURDU

ANALİZ Kategorisindeki Diğer Haberler
KRİZDEN FIRSAT ÇIKARMA VAKTİ 04.10.2017Doğu - Batı savaşında zihinlerin işgali 21.09.2017BÜYÜK HESAPLAŞMAYA DOĞRU.. 18.09.2017BATI DÜNYASI NEREYE YUVARLANIYOR? 04.08.2017"MÜBAREK BELDELERİMİZİ KORUMAK İMAN MESELESİDİR" 25.07.2017YÜCELTİLEN EVRENSEL HUKUK NEDİR? 14.07.2017Alper Tan: Olaylar, tehditler ve biz 06.07.2017OLAYLAR, TEHDİTLER VE BİZ 05.07.2017ASLINDA NELER OLUYOR? 28.06.2017“BİZİM MEDYA” KİMİN VELİAHTI? 22.06.2017YÜRÜYEN CHP BOĞAZ’I NASIL GEÇMELİ? 20.06.2017KATAR’I SEVMEK İÇİN ARAB’A SÖVMEK Mİ LAZIM? 13.06.2017BÜYÜK PATLAMAYA AZ KALDI 30.05.2017ABD VE TERÖR MÜHENDİSLİĞİ 24.05.2017ABD’DE NE OLDU, NE OLACAK? 18.05.2017TÜRKİYE-BATI İLİŞKİLERİNDE YENİ DÖNEM! 12.05.2017DAVA VE SIRAT-I MÜSTAKİM 08.05.2017ARTIK SAVUNMA YOK TAARRUZ VAR! 19.04.2017BİR DEVRİMİN ARDINDAN.. 17.04.2017Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin İç-Dış Boyutları ve Arka Planı 11.04.2017
PARAYER-MAŞA 1
 // Nezir
Ne diyorlar parelelci, kim bunlar şu anda Dünyası ve ahireti karartılmış zavallılar. Onlar gerçekten parelelcimi, asla onlar parelelcilerin şantaj veya bir menfaat karşılığı kullandıkları zavallı pionlardır. PARAYERCİ olabilirler ama parelelci olamazlar. Kurmaylık sorularını çalıp, paşa olmuşlar, oldularda ne oldu 15 Temmuzda paşa değil MAŞA oldukları ortaya çıkıverdi. Birde abiler diyorlar,öyle olduğunu kabul etsek bile birde bunlarında abileri vardır,deccalist sebataycılar....
01 Eylül 2016 Perşembe 22:32
PARAYER-MAŞA 2
 // Nezir
Bir emekli vaaz Dünya’yı allakpullak ediyor.Değil bir vaaz, yüzlerce emekli müftü olsa bunlara ilaveten birkaç düzine de emekli Diyanet Reisi olsa böyle şeyleri başaramaz. Ülkeye bu kadar zarar veren 241 şehide sebep olan binlerce insanı hapse attırıp, onbinlercesini işsiz güçsüz bırakıp ocağını söndüren bu zalim deccal melununun, kaybettiği hiçbirşey yoktur. Belkide hayatlarını kaydırdığı insanların haline bakıp oh olsun bile diyor olabilir. UYAN EY İNSANOĞLU DECCAL HERKESİN DÜŞMANIDIR....
01 Eylül 2016 Perşembe 22:31
Püf noktasına gelinmiyor 2
 // Nezir
Bu ailenin yahudi kökeninden geldiği ama Musevi olmadığı, şeytanlıkla iştigal ettiği anlaşılıyor.Şimdilik Müslümanlar üzerinde çalışan bu büyük fitnenin amacının bir Dünya savaşıyla 7 milyar insanı yok etmeyi amaçladığını kısık sesle söyleyenler var. Ey İsrailoğulları, haydi bu işin üzerine yoğunlaşın ve arkanıza gizlenen bu melunu deşifre edin. Ey hristiyanlar sizde artık uyanın.LÜTFEN BU MESAJIMI ALANLAR MÜMKÜN OLDUĞU KADAR HER YERE, BİLHASSA MUSEVİLERE ALLAH İÇİN ULAŞTIRIRMISINIZ....
01 Eylül 2016 Perşembe 22:29