YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
BATI BU SAVAŞI KAYBEDECEK. ÇÜNKÜ...
BATI BU SAVAŞI KAYBEDECEK. ÇÜNKÜ...
07 Kasım 2016 14:31
Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Alper Tan, mertçe, erkekçe savaşmaya bile cesareti olmayan Batı'nın, Müslümanlara karşı terör örgütlerini kullandıklarını belirterek, onların kaybedeceğini, Mü'minlerin kazanacağını ifade etti.

Osmanlı toprakları içerden ve dışardan kuşatılmış, dışardakiler, içerdekileri de kullanarak yürüttükleri yıkıcı faaliyetlerle altı asırdan fazla hüküm süren Osmanlı İmparatorluğu’nu darmadağın etmişlerdi.

Türkiye ve İslam Alemi, yeniden uyanmaya başladı ve kendisine yapılanların hesabını görmeye yöneldi. Bunun üzerine düşmanlarımız yine o bilinen yöntemlerini sahnelemeye başladılar.

Ülkemiz, içeriden ve dışarıdan kuşatılmış gibi gözüküyor.. İçerde PKK, FETÖ ve diğer tüm terör örgütleriyle, dışardan ise Irak ve Suriye üzerinden yine içerdekilerin kopyası veya benzerleri olan terör örgütleriyle kuşatılmış gibi görünüyor.. Aslına bakarsak gözükmenin çok ötesinde savaş halindeyiz... Yani bu kuşatma tam bir savaşa dönüşmüş durumda.  Bu savaşı, düşmanlarımız, bizim coğrafyamızdan üreterek ortaya çıkardıkları terör örgütleriyle sürdürüyorlar.

Savaştığımız düşmanların ön saflarında bu coğrafyanın aldatılmış veya işbirlikçi insanlarının bulunması bizim Irak ve Suriye halkları ile savaştığımız anlamına gelmez. Onları bizimle kimlerin savaştırdıklarına bakmalıyız. Biz bu savaşı, bu örgütleri kurduran, eğiten, büyüten, eline silah veren ABD başta olmak üzere Batı ile yapıyoruz. Bunu bu şekilde tüm çıplaklığı ile anlatmak için artık lafı eğip bükmenin eveleyip gevelemenin hiçbir anlamı ve gereği kalmamıştır..

Her şeyi, tüm gerçekleri cesurca ve en yüksek tonda anlatma vaktidir.

Osmanlı'nın son döneminde, içerde nasıl ki birçok vatan haini üreterek kişileri ve örgütleri, ülkelerine, devletlerine, kardeşlerine hainlik yaptırarak İmparatorluğu yok etmeyi başardılarsa, bugün yine aynı taktikle, içerideki dinli-dinsiz bir çok haini ve terör gruplarını kullanarak Türkiye’ye diz çöktürmeye çalışıyorlar..

Dışarıdan ise PYD/YPG’yi kullanarak Suriye üzerinden, Irak ordusu, PKK ve İran yapımı Haşdi Şabi’yi kullanarak Irak'tan saldırmaya çalışıyorlar..

Türkiye artık dostunu düşmanını gayet iyi bilmektedir.. “Mü’min, aynı delikten iki defa sokulmaz.” Haçlı dünyasının bu kirli savaş taktiklerini artık yüz yıldır iyi öğrendik.. Kedi gözünü açtı..

ABD ve Batının bu kahpe savaşına karşı hem içeride hem de Irak ve Suriye’de en iyi şekilde hazırız.. Sanmayın ki Türkiye Anadolu'dan ibaret.!! Sanmayın ki Irak ve Suriye Haşdi Şabi’lerden, PYD/YPG’den ibaret.!

Eğer azılı düşmanlarımız, Irak ve Suriye’de bu terör örgütleri ile beraber olup Türkiye’ye savaş ilan ediyorlarsa ki öyle; peki bu toprakların satılmamış, Batının emirine girmemiş yerli, asli unsurları nerede dersiniz... İşte onların tamamı Türkiye ile birlikte bu savaş için hazır halde “O günü” bekliyorlar.. 

İçerdeki ve dışardaki bu kuşatmaları yaracak ve bu savaş mutlaka kazanacağız inşallah.. Hem içerde yetmiş milyona varan kuvvetli imanlı bir millet var hem de Irak, Suriye gibi bu coğrafyada Haçlı seferlerine pabuç bırakmayacak, güçlü, savaşa hazır, yıllardır oluk oluk kanı döküldüğü için öfkesi zirve yapmış ve düşmanla hesaplaşmayı bekleyen nice halklar var..

İstedikleri gibi at koşturup, devletler yıkıp, kukla devletler kuran, ülkelere istedikleri gibi sınırlar çizen bu kahpe düşmana ve yerli işbirlikçilerine, pabucu ters giydirip, onları Cehenneme gönderecektir bu Ümmet..

FETÖ’nün ardında alçak ABD varmış, PKK’nın ardında çukur AB varmış, Washington PKK’nın adını değiştirip DSG yaparak destekleyerek Rakka’yı alacakmış. Türkiye’nin Suriye ve Irak’taki harekat planlarını engelleyeceklermiş.. Ne kadar yapacaklar, nasıl yapacaklar, sonunda ne elde edecekler hep beraber izleyelim. Hiç bir halt edemeyecekler. Hiçbir mesafe alamayacaklar.

Büyük büyük devlet zannedilen içi kof ve çürümüş Haçlı ülkelerinin bu bölgede hiçbir devleti ve milleti dost ve müttefik olarak bulamayıp en önemli müttefik olarak PKK’ya, YPG’ye ve FETÖ’ye sarılmaları zaten onların bitişlerinin açık ilanıdır.

ABD en büyük terör devletidir. AB terörün sponsoru ve hamisidir. Mirasyedi olan Haçlı dünyası sömürge sermayesini bitirmek üzeredir. Siyasi, sosyal ve ekonomik olarak iflasın eşiğindeler.

Mertçe ve erkekçe savaşmaya bile cesaretleri ve özgüvenleri olmadığı için Müslümanlarla, terör örgütlerini kullanarak savaşıyorlar. Uyuşturulmuş ve rehavete alışmış Batı toplumları, eğer bir işgal teşebbüsü olsa kendi ülkeleri için savaşacak azim ve kararlılıkta bile değiller. Toplumsal olarak bitik durumdalar.

Kimse korkmasın, endişe etmesin. Cenab-ı Allah bizimledir. Onlar kaybedecekler.. Mü’minler kazanacak..

Alper TAN

07.11.2016

 

AŞAĞIDAKİ YAZILAR DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR

İŞTE GİZLİ BELGE, ABD EN TEHLİKELİ TERÖR ÖRGÜTÜ

ABD’NİN KORKUSU VE RUSYA’NIN BEKLENTİSİ NE?

BU TERÖR DEĞİL SAVAŞ AMA KİMİNLE!

VEKALET SAVAŞLARININ SONUNDA NE VAR?​

KÜRESEL SAVAŞ VE HAÇLILARIN TRUVA ATI FETÖ!

GÜN BİRLİK GÜNÜDÜR. ZAFER İNANANLARINDIR

15 TEMMUZ DARBE TERÖRÜNDEN ÇIKAN DERSLER!​

TÜRKİYE NATO’DAN DERHAL ÇIKMALI

DOSTA BAK, MÜTTEFİKE BAK!

MÜSLÜMANLAR DÜNYAYA MEYDAN OKUYOR..

BAŞLAYAN 3. DÜNYA SAVAŞI BATI'YI KAVURABİLİR!​

İSLAM ORDUSU HAÇLI-SİYONİST ORDUSUNA KARŞI!​

İSLAM ÜLKELERİ, 'ORTAK ORDU' VE 'ORTAK İSTİHBARAT' KURDU

ANALİZ Kategorisindeki Diğer Haberler
KRİZDEN FIRSAT ÇIKARMA VAKTİ 04.10.2017Doğu - Batı savaşında zihinlerin işgali 21.09.2017BÜYÜK HESAPLAŞMAYA DOĞRU.. 18.09.2017BATI DÜNYASI NEREYE YUVARLANIYOR? 04.08.2017"MÜBAREK BELDELERİMİZİ KORUMAK İMAN MESELESİDİR" 25.07.2017YÜCELTİLEN EVRENSEL HUKUK NEDİR? 14.07.2017Alper Tan: Olaylar, tehditler ve biz 06.07.2017OLAYLAR, TEHDİTLER VE BİZ 05.07.2017ASLINDA NELER OLUYOR? 28.06.2017“BİZİM MEDYA” KİMİN VELİAHTI? 22.06.2017YÜRÜYEN CHP BOĞAZ’I NASIL GEÇMELİ? 20.06.2017KATAR’I SEVMEK İÇİN ARAB’A SÖVMEK Mİ LAZIM? 13.06.2017BÜYÜK PATLAMAYA AZ KALDI 30.05.2017ABD VE TERÖR MÜHENDİSLİĞİ 24.05.2017ABD’DE NE OLDU, NE OLACAK? 18.05.2017TÜRKİYE-BATI İLİŞKİLERİNDE YENİ DÖNEM! 12.05.2017DAVA VE SIRAT-I MÜSTAKİM 08.05.2017ARTIK SAVUNMA YOK TAARRUZ VAR! 19.04.2017BİR DEVRİMİN ARDINDAN.. 17.04.2017Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin İç-Dış Boyutları ve Arka Planı 11.04.2017
 // Ahmed
Cenab-ı mevla razı olsun. Ferasetiniz daim keskin olsun....
09 Kasım 2016 20:53
 // Boğaçhan
Alper Bey aklına gönlüne sağlık, büyüksün. Mümin asla ümitsizliğe kapılmaz. Bu yüzyıl biiznillah Türklerin ve müminlerindir....
08 Kasım 2016 20:55
ABD en büyük teröristse...
 // alper korkmaz
Müslüman bir kardeşime konuşuyorum: Dünyanın ve bölgemizin problemi ABD, AB ve İsrail ile ilgili, bu belli. Belli olmayan, hak siyaseti bırakmış makyavelistçe siyaset izleyen, ülkemizde Ilımlı İslam algısını yerleştirmiş (kemalist İslam algısından daha beter bir dini algılama biçimi), en büyük terörist olduğu itiraf ettiğiniz ABD ile ilişkilerini sürdürmeye devam eden (en büyük teröristle beraber işler yapmak da bir çeşit teröristliktir) bir guruba halen neden destek olunur? Bu neye hizmettir?...
08 Kasım 2016 Salı 09:54