YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
ABİLERE ABLALARA 1 NİSAN ŞAKASI
ABİLERE ABLALARA 1 NİSAN ŞAKASI
01 Nisan 2014 17:02
Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Alper Tan, seçim sonuçları üzerinden Gülen Hareketi'ne bazı tavsiyelerde bulundu...

17 Aralık sonrası, 30 Mart seçimleri öncesi toplum çok gerildi. Bazı kesimlerde geleneksel ve ilkesel tavırlar tersine döndü. Eğer 6 ay önce “Türkiye’de şunlar şunlar olacak” diye söylense bunlara kimse inanmazdı. Ama oldu. Biz de hem gerilimi biraz düşürmek hem de azıcık düşünmek adına naçizane bazı tavsiyelerde bulunmak isteriz. Yazdıklarımız bazılarına çok absürt gelebilir. Ama hemen, peşinen bunlar da olur mu canım diye itiraz etmesinler. Sadece düşünsünler. Veya bunu 1 Nisan şakası olarak görsünler.

Mütevazı tavsiyelerim şunlardır:

Seçimler öncesi kapı kapı dolaşıp CHP’ye oy devşiren Gülenci abiler ve ablalar bugünden geçi yok, derhal Cumhuriyet Halk Partisi’ne üye olsunlar.

Seçimde kullandığı oyun fotoğraflarını çekip 30 Mart akşamı saat 22:00’a kadar yurdun info-mail adresine göndermeyen densizler hemen yurtlardan atılarak, bunların ne kadar hain ve ahlaksız oldukları yüz kızartıcı suçlar işledikleri her yere duyurulsun.

Gülen grubuna ait evlerin girişine “Halk Evi” tabelaları asılsın.

Gülen evlerinde ve yurtlarında, onu anlatan “Gurbetteki Öğretmen” kitabı gibi Mustafa Kemal’in “Nutuk” isimli eseri ve “İsmet İnönü’nün Hayatı” da okutulsun. Çocukların, kitapları tam okuyup hazmettiklerini anlamak için sınav yapılsın. Dereceye girenler PEGASUS Hava Yolları ile Pensilvanya’ya gitme ve orada 3 gün kalma ödülü kazansın.

“10. yıl marşı” Türkçe Olimpiyatlarının kurumsal marşı haline getirilsin. Olimpiyatların açılış müziğini Fazıl Say yapsın.

Ak Parti’den ayrılan Gülenci milletvekilleri önümüzdeki genel seçimlerde CHP’den milletvekili yapılsınlar.

CHP, 6 okuna bir ilave yaparak 7 ok yapsın. Cumhuriyetçilik, laiklik, devletçilik, milliyetçilik, halkçılık yanında bir de “Fethullahçılık” olsun.

Muhalefetin de açık desteği ile derhal bir Anayasa değişikliği yapılıp “Sandığın hiç bir şey, Hoca Efendi'nin her şey” olduğu Anayasa’ya yazılsın. AB’ye giden yolun Pensilvanya’dan geçtiği herkese öğretilsin.

Zaman Gazetesi, düşen satışlarını tekrar arttırmak, yeni ve çağdaş okurlar kazanmak için “Arka sayfa güzeli” yayınlamaya başlasın. Emin Çölaşan, Bekir Coşkun, Yılmaz Özdil gibi muhterem abiler Zaman Gazetesi’nde köşe yazmaya başlasınlar.

CHP bürolarının girişlerine Zaman’a abonelik masaları konulsun.

Prof. Dr. Nur Serter Zaman’ın eğitim sayfalarını hazırlasın.

Zaman’ın TV sayfasındaki bütün “AKP”ci TV’ler temizlendi. Gazetemizin TV sayfasında, Kanal D, CNN Türk, FOX, STV, Mehtap’ın yanında Ulusal Kanal’ın, Halk TV’nin, +1 TV’nin, Sokak TV’nin yayın akışları da olsun.

Bazı TV ve gazetelerin hükümetin oluşturduğu havuzdan beslendiğini anlatan haberlerin hemen devamında Zaman, STV, devasa matbaalar ve diğer mübarek yayınların Hoca Efendi’nin Erzurum’un Korucuk köyünde ve Edirne’deki cami penceresinde yatarken kazandığı paralarla kurulduğu muhakkak anlatılsın.

Fatih Üniversitesi rektörlüğüne Prof. Dr. Fatih Hilmioğlu veya Kemal Alemdaroğlu getirilsin. Camianın üniversitelerinin koordinasyonunu Prof. Mehmet Haberal yapsın.

Fethullah Hoca’nın avukatlığını bundan böyle Şahin Mengü veya İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal üstlensin.

STV, her gün “Biri Sizi Gözetliyor” programı başlatsın. Devlet dairelerinden gelen görüntüler naklen yayınlansın.

Paralel yayın organlarında “AKP”nin aldığı oyların hiçbir anlamının olmadığı “AKP”nin karşısında yüzde 55 halk kitlesinin olduğu tezi sürekli vurgulansın.

Paralel televizyonlar “Adanmış Ruhlar”ın çektiği kasetleri her gece saat 24:00’ten itibaren kırmızı noktayla yayınlasınlar. O kadar emek sarf edildi. Yazık. Kasetler depoda çürümesin. Reytingler patlasın.

TUSKON, acilen bir genel kurul yapıp TÜSİAD’la birleştiğini açıklasın. Birleşme toplantısında “Kırık Mızrap” türküleri çalınsın. Eğer tedbiri elden bırakmamak adına birleşmeyeceklerse de en azından Mustafa Koç, Ali Sabancı, Turgay Ciner, Ferit Şahenk gibi büyüklerimiz TUSKON’a üye olsunlar.

Adli Tıp’ta bir operasyon yapılmadan evvel Latif Erdoğan ve Prof. Dr. Ahmet Keleş için hemen “Deli raporu” alınsın.

Yapılacak himmet toplantılarında insanları ağlatan, tahşidat konuşmalarını bundan böyle Prof. Dr. Zekeriya Beyaz yapsın. Bedri Baykam’ın boş çerçevesi bu toplantılarda açık arttırma ile satılıp parasıyla burs dağıtılsın.

Camianın dershanelerinde, yurtlarında ve okullarında CHP üyelerine yüzde 30 indirim uygulansın.

Mansur Yavaş, CHP genel başkanı yapılsın. İlhan Abi de genel başkan yardımcısı olsun.

CHP Genel Merkezinde derhal bir himmet toplantısı yapılıp Hoca Efendi’ye acilen bir ceket satın alınsın.

Olmaz demeyin, şansınızı deneyin.

Alper TAN

1 Nisan 2014

AŞAĞIDAKİ YAZILAR DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR

ASLINDA NEYİ SEÇİYORUZ?

MENDERES, ÖZAL, ERDOĞAN VE 17 ARALIK

SATIR ARASINA DEĞİL BÜYÜK RESİME BAKALIM

ALLAH’I DİNLEMEDİLER İNSANLARI DİNLEDİLER

DOSTLAR DÜŞMAN, DÜŞMANLAR DOST OLUNCA..

İSLAM’A KARŞI PROTESTAN İSLAM ÜRETİLİYOR

PARALEL CIA PARALEL MOSSAD İÇERİDE

KARANLIK ADAMIN KALBİNE GİRMEK!

KİM İÇİN SAVAŞIYORUZ?

 

 

ANALİZ Kategorisindeki Diğer Haberler
MONARŞİK AVRUPA’YA DEMOKRASİ GÖTÜRECEĞİZ 28.03.2017BATI MEDENİYETİNİN ÇÖKÜŞÜNE HAZIR OLUN 22.03.2017HAÇLI BİRLİĞİNE KARŞI HİLAL BİRLİĞİ 15.03.2017AVRUPA NİÇİN DÜŞMANLIKTA YARIŞIYOR? 10.03.2017NİÇİN “HAYIR” DEMELİYİZ! İŞTE SEBEPLER.. 06.03.2017ASLINDA “KİMLER RAHATSIZ” 03.03.201728 Şubat'ın 28 Günahı 28.02.2017FETHULLAH’I VERSELER NE OLACAK! 23.02.2017BU SİSTEMİN NE ZARARI VARDI DA DEĞİŞTİRİYORUZ? 15.02.2017ABD’NİN DİNCİ SİYASETİ TUTAR MI? 12.02.2017SANDIĞA GİDERKEN DÜNYADA NELER OLUYOR? 09.02.2017DONALD TRUMP’A TEŞEKKÜR MEKTUBU 31.01.2017ABD GİZLİ BELGESİ VE REİNA SALDIRISI! 17.01.2017ABD, NATO, TERÖR VE CUMA HUTBESİ! 02.01.2017BATI SAVAŞI KAYBETTİ. İSTESE DE İÇ SAVAŞ ÇIKARTAMAZ! 30.12.2016SURİYE’DE KİMLERLE SAVAŞIYORUZ? 27.12.20162017 VE SONRASI NELER OLABİLİR? 22.12.2016BU “TERÖR” DEĞİL, “DIŞ SALDIRIDIR” 17.12.2016İRAN, MÜFLİS BATININ TRUVA ATI MI? 16.12.20163.DÜNYA SAVAŞININ ADI “TERÖR” 12.12.2016
Cok guzel bir yazı ..
 // Merve
Herseyı cok acık ve net soylemıssınız Allah razı olsun.......
07 Nisan 2014 Pazartesi 19:14
ABİLER BAŞKA MODDA
 // ASIM ASYALI
Seçimden önce abilerden birisi denk geldi konuşuyorduk. Hitabı şu oldu" Biz birlikte yola çıktık, ancak yolda arkadaşımız hırsızlık yapmaya başladı, bizde ayrıldık dedi. Bende devlet ihalelerinde bir iki tirilyon fazla yazıp,yurt dışına gönderilince adı hırsızlık olmaz mı deyince; yalan dedi. Arkasından da "Memlekette çok satlık adam varmış diye"hakarat etmeye başladı.Abi- ler millete göbeğini kaşıyan adam diyen ve o muemeleyi yapanlarla aynı moddalar herhelde. Allah ıslah etsin....
03 Nisan 2014 Perşembe 13:46
00:04
 // M.N.A.
Allah sizden razı olsun...
03 Nisan 2014 00:04