Rize 2023’e hazır!

Rize’nin 2023 vizyon çalışmalarından olan ‘10 Numara Projeler’in 8’ine başlanıldı. Başkan Reşat Kasap, “2023’e kadar tamamlayacağımız projelerle Rize’yi yeni bir görünüme kavuşturacağız” dedi

Rize 2023’e hazır!

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Rize’nin 2023 vizyon çalışmalarından olan ‘10 Numara Projeler’in 8’ine başlanıldığının müjdesini verdi. Devam eden 8 çalışmadan 2’si olan Isırlık Mesire Alanı ve Salarha Tüneli’ni belediye meclis üyeleri ve yardımcılarıyla birlikte yerinde inceledi. İlk olarak Salarha Tüneli şantiyesini ziyaret eden Başkan Kasap ve beraberindekiler, burada çalışmaların son durumuyla ilgili müteahit firma yetkililerinden bilgiler aldı.

Ardından Isırlık Mesire Alanı’nı inceleyen heyet, burada da Orman ve Su İşleri Bakanlığı 12. Bölge Müdürü Ahmet Usta’dan bilgiler aldı. Başkan Reşat Kasap, yapılan çalışmaların son durumu hakkında Milliyet’e değerlendirmelerde bulundu.

Yüzde 70’i tamamlandı

Prof. Dr. Reşat Kasap, “Salarha Tüneli’nin yüzde 70’lik inşaatı tamamlandı. Bu projenin bir yıl içerisinde önemli bir ilerleme sağlayacağı bilgisini teknik ekipten aldık.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER