Pegasus’tan indirimli koltuk seçimi kampanyası

Türkiye’nin dijital hava yolu Pegasus, uçuşu sırasında hangi koltukta oturacağına kendi karar vermek isteyen misafirler için özel bir kampanya başlattı.

Pegasus’tan indirimli koltuk seçimi kampanyası

Pegasus Hava Yolları’ndan yapılan açıklamaya göre yolcular, 31 Mayıs’a kadar bilet alımlarında geçerli olacak kampanya ile uçuşuyla birlikte koltuğunu da indirimli satın alabilecek. Pegasus misafirleri; yurt içi uçuşlarda 10 liradan, Kıbrıs uçuşlarında 2 Euro’dan ve yurt dışı uçuşlarda 5 Euro’dan başlayan fiyatlarla indirimli koltuk seçimi yapabilecek. Pegasus’un indirimli koltuk seçimi kampanyası 28 Mart 2020 tarihine kadar olan tüm tarifeli Pegasus uçuşlarında geçerli.

ONLINE CHECK-IN SÜRESİ 7 GÜNE ÇIKTI

Pegasus Hava Yolları, online check-in için de özel bir uygulamayı hayata geçirdi. Buna göre, online check-in süresi 3 günden 7 güne çıkartıldı. Pegasus misafirleri artık, online check-in işlemlerini mobil uygulamalar veya flypgs.com üzerinden uçuşlarına 7 gün kala gerçekleştirebilecek. Yeni uygulama ile misafirlere daha erken check-in imkanı sunularak havalimanında bekleme süresinin azaltılması ve uçuşa hazırlık sürecinin daha erkenden başlatılması hedefleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER