Firari hain Can Dündar iyice zıvanadan çıktı!

Vatana ihanetten yargılanan sözde gazeteci firari hain Can Dündar, iyice zıvanadan çıktı. Sözde düşünce özgürlüğünden bahseden Türkiye düşmanı firari hain Can Dündar, AK Parti'nin kapatılması için kampanya başlattı.

Firari hain Can Dündar iyice zıvanadan çıktı!

Avrupa ülkelerinde katıldığı tüm etkinliklerde, Türkiye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan aleyhinde açıklamalarda bulunan vatan haini Can Dündar, YSK'nın İstanbul için verdiği hukuki kararı yok sayarak yeni bir skandala imza attı.

Terör örgütlerine yardım ve örgüt propagandası yapmak, devlet sırlarını ifşa etmek suçlamalarıyla yargılandığı davadan firar ederek Almanya'ya kaçan Can Dündar, AK Parti'nin kapatılması için kampanya başlattı. Dündar'ın ihanet dolu açıklamaları karşılık bulmadı ve sosyal medya kullanıcıları tarafından yerden yere vuruldu.

SKANDAL AÇIKLAMALAR

Sözde düşünce özgürlüğünden bahseden Türkiye düşmanı firari hain Can Dündar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ''AKP, anayasayı, hukuku, laikliği, basın özgürlüğünü, yargı bağımsızlığını, demokrasiyi ve nihayet şimdi de seçimi tanımayarak illegal bir örgüt haline gelmiştir. AKP kapatılmalı, yöneticileri ve işbirlikçileri yargılanmalıdır.'' ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER