FETÖ'cü Enes Kanter hakkında kırmızı bülten!

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ firarisi basketbolcu Enes Kanter hakkında terör örgütü üyeliği suçlaması kapsamında iade talepnamesi düzenledi ve kırmızı bülten başvurusunda bulundu.

FETÖ'cü Enes Kanter hakkında kırmızı bülten!

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ firarisi basketbolcu Enes Kanter hakkındaiade talepnamesi düzenledi ve kırmızı bülten çıkarılması için başvuru yaptı.

SAVCILIKTAN FLAŞ İKİ TALEP

İstanbul Cumhuriyet Savcısı Gökalp Kökçü tarafından hazırlanan iade talepname yazısında, FETÖ anlatıldı. Örgütün 15 Temmuz'da gerçekleştirilen ve 250 vatandaşımızın şehit edildiği kanlı darbe girişiminin sorumlusu olduğu kaydedildi.

Enes Kanter'in sosyal medya hesabından Fethullah Gülen'e methiyeler dizdiğine yer verilen talepnamede, Kanter'in sosyal medyada Fethullah Gülen'i "Hocaefendi"diye andığı, örgütü de "hizmet" olarak nitelediği kaydedildi.

"SUİKASTTAN KORKUYORUM" DEMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde BBC'ye konuşan FETÖ'cü Enes Kanter, "(Cumhurbaşkanı) Erdoğan'a karşı yüksek sesle konuşuyorum. Bu nedenle kendimi güvende hissetmiyorum. Harry Potter'ı çok sevdiğim, Londra'ya gelip her yerini gezmeyi çok istediğim için bu çok üzücü ama bu riski göze alamam." demişti.

İşte Aşağılık Teröristin İftiraları

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2019, 12:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER