'Psişik güçlerim var seni durduracağım'

İsrail asıllı İngiliz şovmen Uri Geller, İngiltere Başbakanı Theresa May’e hitaben bir açık mektup kaleme alarak, İngiltere’nin Avrupa Birliğinden çıkışını (Brexit) zihin gücünü kullanarak (telepatik) durduracağını açıkladı.

'Psişik güçlerim var seni durduracağım'

Psişik güçleri olduğunu iddia eden ve kaşık bükme numarasıyla tanınan Uri Geller, İngiltere Başbakanı May'e Brexit'i acil olarak durdurma çağrısında bulunarak, kendisinin de dahil olduğu birçok İngiliz vatandaşının AB'den ayrılmaya sıcak bakmadığını belirtti.

Theresa May'i çok sevdiğini, fakat onun ülkeyi Brexit'e sürüklemesine izin vermeyeceğini ifade eden Geller, "Size hayranım, fakat size bunu telepatik olarak durduracağım. İnanın ki bunu yapabilecek güce sahibim"sözlerini kullandı.

Bu niyetinde ne kadar ciddi olduğunu Theresa May'e kanıtlamak isteyen Geller, daha önce Sovyetler Birliği'nin nükleer müzakere şefinin zihnini bombardımana tutarak ona telepatik yollarla Nükleer Silahların Azaltılması Anlaşması'nı imzalattığını iddia etti.

Sahip olduğunu iddia ettiği psişik güçlerin CIA, MI5 ve MOSSAD tarafından da doğrulandığını öne süren Geller, dünya genelinde birçok üst düzey ismi etkilediğini söyleyerek, İngiltere İşçi Partisi lideri Jeremy Corbin'in başbakan olmasının önündeki tek engelin de kendisi olduğunu belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER