Whatsapp çöktü mü? Instagram, Facebook ve Whatsapp'a neden girilmiyor - Avrupa geneli sosyal erişim sorunu!

Mobil ve Web uygulamalarında son yılların en önemli mesajlaşma uygulaması Whatsapp'a girenler öğle saatlerinde büyük bir şoka uğradı. Whatsapp'ta an itibariyle gönderilen mesajlar iletilmiyor. Yaşanan bu sorunun üzerine kullanıcılar Whatsapp çöktü mü? sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Öte yandan önde gelen sosyal paylaşım platformları olan Instagram, Twitter ve Facebook'a da erişilemiyor. Kullanıcılar, Whatsapp'a giremiyorum diyerek problem yaşadıklarını belirttiler. WhatsApp web ve WhatsApp mobilde çöktü bilgisi gelen WhatsApp'ın son durumu ne? İşte Instagram, Whatsapp, Twitter ve Facebook erişim problemi ile ilgili detaylar...

Whatsapp çöktü mü? Instagram, Facebook ve Whatsapp'a neden girilmiyor - Avrupa geneli sosyal  erişim sorunu!

Whatsapp kullanıcıları bugün öğlen saatleri itibariyle uygulamaya girdiğinde mesajlarının iletilmediğini farketti. Mesajlaşma programı Whatsapp'ın yanı sıra Twitter, Instagram ve Facebook'ta da erişim sorunu yaşanıyor. Kullanıcılar "Whatsapp çöktü mü?" sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki Whatsapp başta olmak üzere sosyal paylaşım platformları Facebook, Twitter ve Instagram'a erişim probleminin nedeni ne?

EN UZUN SÜREN WHATSAPP ERİŞİM SORUNU

Whatsapp'ta an itibariyle gönderilen mesajlar iletilmiyor. Yaşanan bu sorunun üzerine kullanıcılar

Whatsapp çöktü mü? sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Öte yandan önde gelen sosyal paylaşım platformları olan Instagram, Twitter ve Facebook'a da erişilemiyor. Bu platformların kullanıcıları Whatsapp, Twitter, Facebook ve Instagram çöktü mü? sorusunun cevabını ve bu problemin dünya genlinde mi yoksa sadece belirli bölgelerde mi yaşandığını merak ediyor. Şu anki Whatsapp erişim sorunu, uygulamanın tarihindeki en uzun erişim problemi olarak kayda geçti.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2019, 23:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emre Akkaya
Emre Akkaya - 5 ay Önce

Bende çökmedi

SIRADAKİ HABER