Başkan Karaosmanoğlu, Kandıra’da 31 Mart’ın önemini anlattı

Başkan Karaosmanoğlu, Kandıra’da sokak sokak gezerek 31 Mart’ın tarihi öneminden bahsederek vatandaşlarla buluştu.

Başkan Karaosmanoğlu, Kandıra’da 31 Mart’ın önemini anlattı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kandıra ilçesinde yaklaşan yerel seçimlerin tarihi öneminden bahsetti. 31 Mart’ın Türkiye’nin geleceğine dönük çok önemli bir gün olacağını ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, Kandıra’nın Cumartesi Pazarı, Sanayi sitesi ve ilçe merkezinde vatandaşlarla sohbet etti. Milletin hizmetkarı olan kadroların 15 yıldır halka hizmet ettiğini vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu, “İnşallah yeni dönemde bu artarak devam edecek ve gönül belediyeciliğin en güzel örnekleri de kentimizden tüm ülkemize örnek olacak” dedi. 

HALK BU KADROLARA YİNE GÖREVİ VERECEKTİR

AK Parti’nin tüm hizmet anlayışının merkezinde insan olduğunu bunu da ortaya koyduğu her eserde vatandaşın memnuniyetini getirdiğini de ifade eden Karaosmanoğlu, açıklamarını şu şekilde sürdürdü: “Bugün ülkemizin geldiği noktada yeni bir sıçrama hareketi inşallah 31 Mart tarihinden sonra gerçekleşecektir. AK Parti’nin milletimize hizmetkâr olma bakışı ve anlayışı her daim en öncelikli ilkesi olmuştur. Çok şükür bu şekilde devam edecek kadrolar bugün bir kez daha halkımızın huzuruna çıkmıştır. Halkımız yine kentlerimizi ve köylerimizi ayağa kaldırmış, hizmetler tanıştırmış AK Parti kadrolarına yine görevi verecektir.”

YİNE EN GÜZEL HİZMETİ İNSANIMIZLA BULUŞTURACAK

Cumhur İttifakı AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan ve İlçe Başkanı Erol Ölmez’inde yer aldığı ziyaretlerde vatandaşlarla yakından ilgilenen ve samimi sohbetler gerçekleştiren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Halkımıza her daim değer veren kadrolar ilk günkü aşkla yeniden 31 Mart’ta yeniden emaneti vatandaşımızdan alacaktır. Kandıralı hemşerilerimizde biliyor ki hizmet AK Parti kadroları yapar. İlçe ve Büyükşehir Belediyemiz AK Parti kadroların elinde yine en güzel hizmeti insanımızla buluşturacak” diyerek sözlerini tamamladı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER